Rezervasyon

Geri

4 Günlük Golf Dersi Paketleri

Gloria Golf Club
Golf Course Lesson 2

Gloria Hotels & Resorts'un büyülü dünyasında, golf tutkunları için unutulmaz deneyimler sunuyoruz. Tatilinizi değerlendirirken golf tutkusunu canlı tutmak isteyenler için hazırladığımız 4 Günlük Golf Dersi Paketleri ile golf deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Yetişkinler için Başlangıç Paketi

Eğer golf dünyasına yeni adım atıyorsanız, 4 Günlük Golf Dersi Başlangıç Paketi size en iyi başlangıcı sunuyor. Bu ders paketinde yer alan konular:

●      Golfe Giriş - Golf Nedir

●      Temel Vuruş Teknikleri

●      Putting, Chipping ve Full Swing

●      Golf Sahasında Oynama

●      Golf Kurallarına Giriş

Bu paket, tüm ekipmanlar ve atış topları dahil haftalık kişi başı €700 karşılığında sunulmaktadır. Dersler 4 saat sürüyor ve 2 ila 6 kişilik gruplar halinde yapılıyor. Ayrıca kursu tamamlayan her katılımcıya Golf Direktörü David Clare Fellow tarafından imzalı "Gloria Golf Resort" sertifikası veriliyor.

Yetişkinler için İleri Derece Paketi

Eğer golf oyununda daha ileri seviyeye geçmeyi hedefliyorsanız, 4 Günlük İleri Derece Golf Dersi Paketi sizin için idealdir. Bu ders paketinde yer alan konular:

●      Full Golf Swing Video Analizi

●      Kısa Oyun Kliniği

●      Zorlu Atışlar

●      Golf Saha Yönetimi

●      Genel Eğitim Programı

Bu özel paket, tüm ekipmanlar ve atış topları dahil haftalık kişi başı €800 karşılığında sunulmaktadır. Dersler 4 saat sürüyor ve 2 ila 6 kişilik gruplar halinde yapılıyor.

Çocuklar için Golf Dersleri

Çocuklarınıza golfü sevdirmek ve onların yeteneklerini desteklemek istiyorsanız, çocuklarınız için özel olarak tasarlanmış ders paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Başlangıç Paketi

●      Golfe Giriş - Golf Nedir

●      Temel Vuruş Teknikleri

●      Putting, Chipping ve Full Swing

●      Golf Sopa Setinin Tamamını Kullanma

●      Golf Sahasında Oynama

●      Golf Kurallarına Giriş

Çocuklar için özel olan bu golf dersleri paketi, tüm ekipmanlar ve atış topları dahil haftalık kişi başı €550 karşılığında sunulmaktadır.

Genel Eğitim Paketi

●      Full Golf Swing Video Analizi

●      Kısa Oyun Kliniği

●      Zorlu Atışlar

●      Golf Kurs Yönetimi

●      Genel Eğitim Programı

Çocuklar için özel olan bu golf dersi paketi, tüm ekipmanlar ve atış topları dahil haftalık kişi başı €700 karşılığında sunulmaktadır. Kursu tamamlayan her çocuğa, Golf Direktörü David Clare Fellow tarafından imzalı "Gloria Golf Resort" sertifikası verilmektedir.

Gloria Golf Club'da golf öğrenmek ve yeteneklerinizi geliştirmek için Antalya tatilinizi fırsata çevirebilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli golf antrenörleri eşliğinde unutulmaz bir golf macerası yaşamak için sizi Gloria Hotels & Resorts’a bekliyoruz.