Rezervasyon

Geri

Tripadvisor Travelers' Choice Awards 2024

16.05.2024
  • Tripadvisor Webdetay 1540X920

    Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena Tripadvisor Travellers’ Choice Awards Winner 2024’te dünyanın en iyi otelleri içerisinde ilk 10’a girdi.

    Belek’te 27 yıllık tecrübesi ile kurulduğu günden bu yana üst düzey servis ve hizmet sunmayı amaçlayan, bir tatilden çok daha fazlasını hayal eden misafirlerine ayrıcalıklarla dolu bir konaklama hizmeti sunan Gloria Hotels &Resorts, Tripadvisor Travellers’ Choice Awards Winner 2024 kapsamında dünyanın en iyi otelleri arasında ilk 10’a girmeye hak kazandı.

    Gloria Verde Resort, Gloria Golf Resort ve Gloria Sport Arena, her yıl, 12 ay boyunca toplanan incelemelere ve derecelendirmelere göre gezginlerin favori destinasyonlarını, otellerini, restoranlarını ve dünya çapında yapılacak şeyleri ödüllendiren TripAdvisor’ın dünyanın dört bir yanından gelen, gerçek yorumlar ve hikayeleri paylaşan gezginleri tarafından tam not aldı. Böylece Gloria Hotels & Resorts, lüksü konforla birleştirdiği eşsiz hizmet kalitesi ve ambiyansı ile sunduğu ayrıcalıklı konaklama deneyimini bir kez daha tescillemiş oldu.