Rezervasyon

Geri

Düğün & Organizasyon

Wedding Ghr

Hayatınızdaki en önemli günü unutulmaz kılmak için Gloria Hotels & Resorts olarak sizlere mükemmel bir düğün organizasyonu sunuyoruz.

Özel sunumlar, doğa içerisinde konumlandırılmış organizasyon alanı ve deneyimli ekibimiz ile hayallerinizin ötesinde mutluluğunuzu taçlandırın.

*Balayı paketlerimiz için ayrıca seçenekler/alternatifler bölümünü inceleyebilirsiniz.

Sevgili Gelin ve Damat Adayımız,
Yaşamınızdaki yeni başlangıca yelken açarken, Gloria Hotels & Resorts ekibi olarak eşsiz deneyimlerimizle bütünleşen çalışma prensibimiz ile mutluluğunuzu paylaşmak ve sizlere düğün paketlerimizi sunmak isteriz.

İhtişamlı, modern ve zarif organizasyonlar için Gloria Hotels & Resorts’un profesyonel mutfak ekibinin hazırladığı ve dinamik servis ekibinin sunduğu, damaklarda iz bırakacak lezzetler hizmetinizdedir.

Siz bir tek ‘’Evet’’ demeyi düşünün. Geriye kalan tüm detaylar ile Gloria Hotels & Resorts ekibi ilgilensin…

Gloria Hotels & Resorts olarak bize gösterdiğiniz güvene teşekkür eder, tüm özel kutlamalarınızda size hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Özel Organizasyonlar
Özel organizasyonlarınız için beklentinize uygun hazırlanan etkinlik alanları, muhteşem bir tatil deneyimiyle birleşiyor.

Gloria Hotels & Resorts’te düzenleyeceğiniz tüm kişisel ve kurumsal organizasyonlarınızda daima yanınızda olan profesyonel ekibimiz ile her şey tam da planladığınız gibi.
Muhteşem Akdeniz manzarası, damak tadınızı şımartacak dünya mutfaklarından lezzetler ve size özel ayrıcalıklı hizmetleriyle Gloria Hotels & Resorts’te beklediğinizden daha fazlasını bulacaksınız.