Rezervasyon

/media/ct4aoksp/trackman-web.jpg

Gloria Trackman Range

Türkiye’nin İlk ve Tek Trackman Range Uygulaması Gloria Golf Club’da

Türkiye'nin ilk ve tek TrackMan Range uygulaması, Gloria Golf Club'da golf deneyiminizi zirveye taşıyor. Avrupa'da bir otele ait en geniş oyun sahası unvanına sahip olan Gloria Golf Club, PGA Tour'da da tercih edilen TrackMan teknolojisiyle donatıldı. Profesyonel golfçülerin ve eğitmenlerinin gözdesi olan bu yenilikçi teknoloji, Gloria Hotels & Resorts ayrıcalığıyla golf tutkunu misafirlerimizi bekliyor.

Range Radar Txt Trackman Detail

Kanıtlanmış Teknoloji

En İyilerin Tercihi

Dünyanın en üst düzey 86 oyuncusu ve binlerce eğitmen, oyunlarını optimize etmek, değerlendirmek ve daha ileriye taşımak için TrackMan teknolojisine güveniyor. TrackMan Range, atış alanlarını ve yeşil alanları kapsayarak ister gece ister gündüz, her hava koşulunda doğru veriler sunuyor. Gloria Golf Club’ın sunduğu bu benzersiz hizmet ile golf deneyiminizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Accuracy Range Trackman Detail

Doğru Mesafe Ölçümü – Range’den Ölçüm

Kolaylıkla erişilen performans verileri

TrackMan Range kolayca erişilebilen performans verileri sayesinde golf pratiğini daha etkili ve eğlenceli hale getiriyor. Son teknoloji algoritmaları ile topun vuruştan durana kadar kat ettiği tüm mesafeyi takip edebiliyor. “Mesafemi Bul” özelliği ile doğru mesafeyi kolayca bulabilirsiniz. Otomatik kaydedilen mesafeler, TrackMan hesabınızdaki sanal mesafe kitabında her zaman kolayca erişilebilir olur.

Trackmanrange Screens Detail

Geri Bildirimler Ve Hedeflerle Pratik Yapın

Range’deki güçlü sistem, oyuncuların mesafe kontrolü, atış şekillendirme gibi becerilerini geliştirmesini sağlıyor. Sekiz adet TrackMan veri noktası sayesinde topunuzu izleyebiliyor, atışlarınızın doğruluğunu değerlendirebiliyor ve performansınızı takip edebiliyorsunuz. Ücretsiz TrackMan Range uygulaması, pek çok alıştırma metodu sunarken, verilerinizi detaylı analiz ederek gerçek mesafenizi belirlemenizi kolaylaştırıyor.

Ipad Iphone Trackman Detail

Golf Deneyimini Şekillendiren Uygulama

TrackMan uygulaması modern tasarımı, sezgisel kullanımı ve zengin verileri mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Uygulama, hızlı bir şekilde giriş yapma ve anında oyun oynayabilme imkanı sunuyor. Sanal golf handikap sistemi eğlenceyi artırırken, saha raporlarıyla da her vuruşunuzun analizini tek bir uygulamada görme şansı yakalıyorsunuz.

Trackman Range Gamesdetail

Rangedeki Etkinizi Arttırın

Ücretsiz uygulamadaki oyunlar sadece eğlencelik değil, aynı zamanda amatörlerin ve deneyimli golfçülerin atış becerilerini geliştirmeleri için idealdir. Birbirinden farklı golf oyunlarıyla pratik yapabilir, tek başınıza oynayabilir ya da arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Gloria Hotels & Resorts’ta konaklayan misafirlerimizin diledikleri zaman kullanabileceği bu uygulama, oyunlarını ileri taşımalarına yardımcı oluyor. Siz de Antalya'nın en iyi golf otellerini bünyesinde barındıran Gloria Hotels & Resorts'ta konaklayarak, lüks bir tatilin keyfini çıkarabilir ve golf becerilerinizi geliştirebilirsiniz.