Rezervasyon

Golf Banner

Old Course

Gloria Golf Club bünyesindeki eşsiz güzellikteki Gloria Old Course, golfün asaletini ve estetiğini en yüksek seviyede hissedebileceğiniz bir sahadır. Çam ormanlarının içine gizlenmiş bu eşsiz golf sahası, adeta doğanın kalbinde bir golf macerası sunuyor. Zorlu parkurları, berrak göletleri ve doğal havuzlarıyla süslenmiş olan Gloria Old Course, uluslararası profesyonel ve amatör şampiyonalarına da ev sahibi olmuş, gerçek bir golf cennetidir.

Gloria Golf Resort’un konsepti ile 1997 yılında golf tutkunlarıyla buluşan Gloria Old Championship Golf Course, sıralı ağaçlarla çevrili fairway’lerin ve mükemmel atış manzaralarının eşlik ettiği bir golf deneyim sunuyor. Toros Dağları'nın etkileyici silueti ise sahanın her tarafında size eşlik ederken, golf oynamayı sadece bir spor değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline getireceğinizden emin olabilirsiniz.

 • SAHA BİLGİLERİ:

  Toplamda 18 deliğe sahip olan Gloria Old Course, 6.529 metrelik uzunluğuyla golfün heyecanını en üst düzeyde yaşamanızı sağlıyor. Sahanın handikap değerleri kadın oyuncular için 40, erkek oyuncular için ise 36 olarak belirlenmiştir. Bermuda çimi ile kaplı olan 600 metrekarelik yeşil alanlar ise atışlarınızın hassaslığını artırırken mükemmel vuruşlar yapmanıza yardımcı oluyor.

  Gloria Old Course'un karakteristik özelliklerinden biri de altı büyük göletin sahayı süslemesi ve toplamda 60.000 metrekarelik bir su yüzeyine sahip olmasıdır. Bu doğal su alanları hem görsel olarak büyüleyici bir atmosfer yaratıyor hem de oyununuzu meydan okuyan ve strateji gerektiren bir seviyeye taşıyor. Sahanın toplam 772.000 metrekarelik geniş alanı ise golfün ruhunu ve huzurunu doyasıya yaşamanız için size ideal bir ortam yaratıyor.

  BAKIM PROGRAMI:

  Gloria Old Course, her sezon düzenli olarak gerçekleştirilen bakım programlarıyla en üst düzeyde korunuyor ve golf tutkunlarına her zaman en mükemmel deneyimi yaşatıyor. Yazın iki ayrı dönemde yapılan bakımlar kışın gerçekleşen ara ekimle destekleniyor.

  Eğer siz de golfü yaşam tarzınızın bir parçası haline getirmek ve unutulmaz oyun deneyimleri yaşamak isterseniz Antalya’nın en iyi golf oteli sizi bekliyor.

Sanal Tur İle Gezin

Başla
Golf Course Detail Banner Virtual Tour
 • Gloria Old Course Tee 1 Par 5
 • Gloria Old Course Tee 2
 • Gloria Old Course Tee 6
 • Gloria Old Course Tee 8
 • Gloria Old Course Tee 12-17 Green
 • Gloria Old Course Tee 13
 • Gloria Old Course Tee 17
 • Gloria Old Course Tee 17 Green

Gloria Golf Sahaları

New Course, Old Course, Verde Course
Çam ağaçları ve göllerle bezeli Gloria Golf Sahalarında, Akdeniz’in eşsiz doğal güzelliğinin tadını çıkartın.