Rezervasyon

Geri

Ücretsiz Golf Dersleri

Gloria Hotels & Resorts, tatiliniz boyunca unutulmaz anılar biriktirmeniz ve yeni deneyimler kazanmanız için size en iyi fırsatlardan birini sunuyor. Antalya'nın eşsiz güzellikleriyle dolu konforlu tatiline lüks bir deneyim de eklemek isteyenler için golf oteli konseptini en iyi imkanlarla yaşatan Gloria Otelleri, misafirlerine özel ve ücretsiz golf dersleri veriyor.
Golf Course Lesson 1

Gloria Golf Training Academy bünyesinde sunulan bu özel fırsat sayesinde golf yeteneğinizi daha da ileri taşıyabilirsiniz. Ücretsiz golf dersleri hem deneyimli golfçülerin hem de bu sporla yeni tanışacak olanların becerilerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsattır.

Ücretsiz golf dersleri sabah saat 10.00'da başlıyor ve 1 saat sürüyor. Bu süre zarfında uzman golf eğitmenlerimiz golfün temellerini öğretiyor, oyunun inceliklerinden bahsediyor ve sizi daha iyi bir golfçü yapmak için gereken ipuçlarını paylaşıyor.

Ücretsiz golf derslerine katılmak isteyen misafirlerimiz için rezervasyon yapmak oldukça kolay. Dersin yapılacağı tarihten en az 1 gün önce rezervasyon yaptırmanız yeterlidir. Böylece yerinizi ayırtabilirsiniz.

Golf, her yaş grubundan insanın keyifle oynayabileceği bir spordur. Bu nedenle ücretsiz golf derslerimize katılmak için yaş sınırlaması bulunmuyor. Genç ve tecrübesiz misafirlerimizden yetişkin ve deneyimli konuklarımıza kadar herkes derslere katılabilir.

Gloria Hotels & Resorts olarak yıllardır misafirlerimize unutulmaz tatil deneyimleri sunmanın ötesine geçiyoruz. Ultra her şey dahil konsept ile sizlere en yüksek kalitede hizmet verirken, aynı zamanda farklı ilgi alanlarına yönelik etkinliklerle de tatilinizi renklendirme imkanı sunuyoruz.

Antalya'nın güzellikleriyle çevrili, lüks ve konfor dolu bir tatilin yanı sıra ücretsiz golf dersleriyle de tatiliniz unutulmaz bir deneyime dönüşecek. Hem kendinizi geliştirme fırsatını yakalayacak hem de tatilinizin keyfini çıkaracaksınız.

Gloria Otelleri’ni ister aile tatili için tercih ederek çocuklarınızla, isterseniz de balayı tatili için tercih ederek eşinizle, pek çok farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. En iyi deneyimlerden biri olan ücretsiz golf derslerine katılmak ve Antalya’da golf oteli konseptini tecrübe etmek için rezervasyon yapabilir, rüya gibi bir tatil için hazırlıklara başlayabilirsiniz.