Rezervasyon

Geri

Gloria Golf Club 2021’de Yine En İyiler Arasında

18.06.2021
  • Leading Courses 1540X920web Detay

    Golf dünyasının prestijli platformu olan Leadingcourses.com’un, 2016 yılından bu yana sitede bulunan 354.000’den fazla onaylı misafir yorumlarını baz alarak Avrupa’nın en iyi golf merkezlerini açıkladığı listelerde Gloria Golf Club bu sene de en iyiler arasında yerini aldı.

    Her ay 400.000’den fazla golfçünün ziyaret ettiği ve Avrupa’nın en büyük golf sahası inceleme platformu olan Leadingcourses.com, 2021’de 6 farklı kategoride değerlendirdiği listelerinde Gloria Golf Club’ı, En İyi Bakım Yapılan, En İyi Tesis, En İyi Fiyat-Kalite kategorilerinde 1. olarak açıklarken, En İyi 18 Delikli Golf Sahası kategorisinde 3. olarak açıkladı.

    Ünlü Fransız golf mimarı Michel Gayon tarafından tasarlanmış olan Gloria Golf Club, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve bir adet 9 delikli Verde Golf Sahası ile Akdeniz Rivierası’nın 45 deliğe sahip tek golf kulübüdür. Gloria Golf Club, yılın 12 ayı sağladığı elverişli hava koşulları sayesinde Türkiye’nin golf cenneti olarak bilinen bölgenin en iyilerinden biri olarak değerlendirilmektedir. Ayrıca, dünyaca ünlü golf organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.

    Gloria Golf Akademisi ve range alanı, Türkiye’de amacına uygun olarak inşa edilmiş en büyük eğitim tesisi olmakla beraber, ister yeni başlayan birine, ister antrenman yapmak isteyen bir profesyonele her türlü ihtiyacını karşılamaya imkan sağlıyor.