Rezervasyon

Geri

Gloria Müzik Festivali

25.08.2022
 • Gmf 1540X920 Genel1
 • Gmf 1540X920 Genel2
 • Gmf 1540X920 Genel3
 • Gmf 1540X920 Genel4

  Gloria Hotels & Resorts, 16-17-18 Eylül tarihlerinde, Agora Senfoni Orkestrası (AGO) ile ilk kez düzenleyeceği Gloria Müzik Festivalinde, müzik ve sanatseverleri caz, klasik, funk ve elektronik müzik yelpazesini kapsayan etkinlikler ve çeşitli atölye çalışmalarıyla kendi evinde ağırlıyor.

  Jeunesses Musicales International'ın resmi Türkiye temsilciliğini de yürüten Agora Senfoni Orkestrası, çalışmalarını Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın çatısı altında sürdürürken, 6. sanat sezonuna da Gloria’da merhaba demeye hazırlanıyor.

   

  ÖZALTIN HOLDİNG’TEN SANATA SÜRDÜRÜLEBİLİR YATIRIM

  Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Özdemir’in danışmanlığında hayata geçirilen Gloria Müzik Festivali, ülke turizmine kültürel ve sanatsal anlamda sürdürülebilir bir eser ortaya koymayı hedefliyor. Bu amaçla Gloria Hotels & Resorts’ün  kültür, sanat ve eğlence etkinliklerinden sorumlu deneyimli ekibi, gerçekleşecek her bir etkinlik için yerleşkede özel festival alanları tasarladı. Böylelikle sanatseverler, eşsiz bir doğanın içinde her saniyesi yaşayan bir festivali deneyimleyebilecekler.

   

  FESTİVAL GALA KONSERİ

  Festival ilk yılında yalnızca, Agora Senfoni Orkestrası’nın 18 Eylül’de gerçekleştireceği ve aynı zamanda festivalin son etkinliği olan Gala Konseri’ni biletli olarak halka da  açacak. Gala Konseri, orkestranın InConcert adını verdiği interaktif bir yapımı kapsıyor. İçerisinde opera, çeşitli dans gösterileri ve ateş performanslarının da bulunduğu bu yapımda, sanatseverleri sahnede 100 kişilik dev bir ekip karşılayacak. Gloria Hotels & Resorts, festivalin kapanış konseri için tüm biletli sanatseverlere şehrin belli noktalarından ücretsiz servis hizmeti de sağlayacak.

  Festival’in Sanat Yönetmenliğine getirilen Murat Ömür Tuncer, genç bir festivalin genç ve dinamik bir ekiple ilk kez düzenlenecek olmasını ilkesel olarak anlamlı bulduğunu dile getirirken, Gloria Müzik Festivali’nin sürdürülebilir geleceğine dair 5 yıllık bir plan yapmaya başladıklarını ve yakın gelecekte festivali uluslararası düzeyde bir etkinliğe çevirmeyi hedeflediklerini aktardı. 3 gün sürecek festivalin tüm etkinliklerine katılım sağlayabilmek ve festival coşkusunu yaşayabilmek için ise, Gloria Hotels & Resorts otellerinin birinde konaklıyor olmak gerekiyor.

  Festival programını indirmek için tıklayınız.

  *Festivalin final gecesine dışarıdan katılım kişi başı 500 TL’dir.