Rezervasyon

Geri

Legends Tour Qualifying School

11.12.2022
 • Legendstourweb 1540X920

  Gloria Hotels & Resorts, 16-17 Ocak tarihleri arasında Legends Tour Qualifying School 2023’ün 36 delikli ilk etap elemelerine ev sahipliği yapacak. En son 2020'de organize edilen Legends Tour Qualifying School, başarılı eski DP Dünya Turu oyuncularına ve aynı şekilde 50'den fazla profesyonel olma yolunda ilerleyen golfçüye Avrupa’da golfün en büyük efsaneleri ile dünya çapındaki golf kulüplerinde oynama imkânı sunuyor.

  Final aşamasına kalacak beş oyuncu, 20-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek 72 delikli final etabına katılmaya hak kazanmanın yanı sıra Pádraig Harrington, Ernie Els, Darren Clarke, Paul Lawrie, Colin Montgomerie ve Paul McGinley gibi golfün en iyileriyle birlikte oynama fırsatı da elde edecek. Önümüzdeki haftalarda açıklanacak olan 2023 Legends Tour programının, pandemi sonrası ilginin ve katılımların artmaya devam etmesi ile 15 milyon Euro'nun üzerinde rekor kıran bir ödül fonuna sahip olması bekleniyor.

  “2023 Legends Tour Qualifying School’a ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.”

  Gloria Golf Club Direktörü David Clare, "Gloria Hotels & Resorts adına 2023 Legends Tour Qualifying School’a ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Gloria olarak, geçmişte dört Turkish Senior Tour’a ve bir Qualifying School’a ev sahipliği yapmıştık. Bu açıdan Legends Tour 2023, Gloria ve organizasyon adına güzel ve anlamlı bir geri dönüş olacaktır.

  Misafirlerimize, Gloria Golf Club’ın muhteşem sahalarında ayrıcalıklı bir golf deneyimi sunmak ve onları Gloria Hotels & Resorts otellerinde ağırlamak bizim için çok büyük bir mutluluk olacak. Şimdiden tüm oyunculara bol şans diliyor ve golf severleri Gloria'ya bekliyoruz.” Dedi.