Rezervasyon

Surdurulebilirlik Banner V2

Sürdürülebilirlik

BİZ DOĞAYI KORUDUKÇA, DOĞA DA BİZİ KORUR

Surdurulebilirlik 2 3

Gloria Hotels & Resorts olarak, sürdürülebilirlik misyonunu benimseyerek paydaş memnuniyetini, çevresel korumayı ve toplumsal katma değeri ön planda tutuyoruz. Bu çerçevede, doğa koruma, kültürel destek, sosyal sorumluluk, kurumsal ve toplumsal gelişim alanlarında çeşitli projeleri destekliyor ve çalışanlarımızı sürdürülebilirlik bilinciyle donatıyoruz. Antalya’da, misafirlerimiz için bir konaklama seçeneği olmanın ötesinde, çevresel ve toplumsal sorumluluklara duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Misafirlerimizi ağırlarken sadece üst düzey konfor ve eğlence sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çevre ve toplum için olumlu bir etki yaratma çabası içine giriyoruz. Bu vizyonla, Gloria Hotels & Resorts’ta konaklayan misafirlerimiz, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşarken çevresel ve toplumsal sorumluluklarına katkıda bulunma fırsatı da yakalıyorlar.

Gloria Hotels & Resorts olarak sürdürülebilirlik;

  • Sürdürülebilir büyüme ile birlikte paydaşlarımıza, çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi,
  • Doğanın korunmasına karşı sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmeyi ve çalışanlarımızı bu konuda bilinçlendirmeyi,
  • Ulusal değerlerimize, yöresel gelişimimize ve kültürel zenginliklerimizin yaşatılmasına katkıda bulunacak sosyal projeleri desteklemeyi,
  • Kurumsal ve toplumsal gelişimi teşvik edecek faaliyetlere öncelik vermeyi,
  • Şirket vizyonu, eğitim destek faaliyetleri, kültür ve sanatı geliştirici uygulamalar, çevre duyarlılığı ve çevrenin korunması gibi kurumsal sosyal sorumluluk alanlarına giren konulara uygun olarak hareket etmeyi,
  • Zengin kültür ve sanat birikimimizi korumayı ve ülkemizin gelişimine destek verecek projelere katkı sağlamayı,
  • Topluma karşı sosyal ve çevresel sorumluluklarımızı; çalışanlarımız, kamu, sivil toplum kuruluşları ve diğer paydaşlarımız ile uyumlu bir iş birliği içinde yerine getirmeyi,
  • Çalışanlarımızı, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda teşvik etmeyi taahhüt ediyoruz.
Surdurulebilirlik Center Card

Deneyimimizden gelen hızlı adaptasyon gücümüz sayesinde her konuda hızlı aksiyon alarak her zaman önde olmayı hedefliyoruz. Hayata geçirdiğimiz tüm faaliyetlerimizi sürdürülebilirlik bakış açısıyla geliştiriyor, toplumsal, çevresel ve ekonomik değer yaratma hedefleriyle büyüyoruz. Dünyanın misafiri olduğumuzun farkındalığı ile misafirlerimizi ağırlayıp, yüksek konfor ve kaliteyi birleştirirken çevrenin bugünü ve yarınını önemsiyoruz. İnsanlarımız ve gezegenimiz üzerinde olumlu bir etki yaratabilmemiz için, üç ana konuda sürdürülebilirlik sorunlarını takip ediyor ve iyileşmesi için çalışıyoruz.

Gloria Hotels & Resorts olarak dünyanın geleceği ve misafirperverliğin geleceğinin birbirine bağlı olduğunu
düşünüyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana bu geleceği en iyi şekilde inşa etmeye çabalıyoruz.

Cevresel Surdurulebilirlik Icon
Çevresel Sürdürülebilirlik

Enerji yönetiminde titiz analizler ve düzenlemeler ile doğal kaynak tüketimini azaltırken, su yönetiminde su tasarrufu donanımları kullanarak hem hijyen hem de çevre dostu bir yaklaşım benimsiyoruz. Ayrıca çevre dostu temizlik ürünleri tercih ederken, tasarruflu kullanım ve doğru dozajlama ilkesi ile kimyasal yönetimde de sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Detaylı Bilgi
Ekonomik Surdurulebilirlik Icon
Ekonomik Sürdürülebilirlik

İşletmemizin sürdürülebilir ve kârlı büyüme elde etmesini hedefliyoruz. Gloria Hotels & Resorts olarak, misafir memnuniyeti odaklı bir hizmet yaklaşımı sergiliyoruz. Bunun yanında uyguladığımız ekonomik yönetimler, bizi misafir memnuniyetinde olduğu kadar ekonomik sonuçlarla da başarılı kılmaktadır.

Detaylı Bilgi
Sosya Surdurulebilirlik Icon
Sosyal Sürdürülebilirlik

Gloria Hotels & Resorts olarak, Antalya’da misafirlerimize unutamayacakları tatil deneyimleri yaşatmanın yanı sıra sosyal sürdürülebilirlik konusunda aktif bir rol oynuyor ve bir dizi çevresel ve toplumsal sorumluluk projesi yürütüyoruz. Bu projeler arasında çalışanların gelişimine yatırım yapma, topluma saygılı davranma, doğal ve yerel ürünleri tercih etme, down sendromlu gençlere iş imkanı sağlama, yerel ekosistemleri koruma, ağaçlandırma ve bitki bakımı, hayvan dostu yaklaşım, orman yangınına hazırlıklı olma gibi önemli uygulamalar bulunuyor.

Detaylı Bilgi

Sürdürülebilirlik Raporları

2023 Gloria Hotels & Resorts Sürdürülebilirlik Raporu'nu görmek için tıklayınız!

2022 Gloria Hotels & Resorts Sürdürülebilirlik Raporu'nu görmek için tıklayınız!

...